Skrivbord England
2018-09-07
568667
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, England, mahognyfanér, 2 lådor i sargen, mässingsbeslag, läderklädd skiva, höjd 76, 137x76 cm
Smärre bruksslitage i form av stötskador.