Ampel Karl Johan-stil
2018-09-07
568647
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft. för åtta ljus, höjd ca 72 cm
Slitage, ställvis hårt slitage. Elektrifierad. Ej funktionstestad.