Gideon Börje oljemålning Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 800 SEK
4 000 SEK
GIDEON BÖRJE (1891-1965): "Haverdal, Halland" -spatserande figur, signerad G Börje, olja på duk, ca 65x81 cm,
Läs mer
568620
2018-09-23