Ernst Norlind
2018-09-08
568584
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERNST NORLIND (1877-1951): målad på båda sidorna av duken, jaktbyte och kristusmotiv, olja på duk, signerade EN, 103x95 cm
Repor, färgsläpp, krackeleringar