Oidentifierad konstnär
2018-09-06
568476
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med krona, olja på plåt, ca 21x17 cm
Mindra färgbortfall