Vitrinskåp rokokostil
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
VITRINSKÅP, rokokostil, sannolikt Italien, 1900-talets mitt, rikt skuren dekor i valnöt, inredning med hyllplan, höjd ca 177, bredd 124 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, nyckel medföljer
568427
Päivämäärä:
2018-09-06