Fat tenn
2018-09-09
568420
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 2 st, tenn, 17/1800-tal, varav ett Stockholm (rokokobrätte), diameter ca 35 resp 36 cm
Ett brätte med bristning resp ett brätte med lagning