Golvlampa 1940-tal
2018-09-06
568367
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, 3 ljuspunkter, vridbara armar, dekor med förgylld mässing, kanelerad stam, höjd 147-181 cm