Einar Palme
2018-09-07
568291
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR PALME (1901-1993): Stockholm, signerad och daterad Einar Palme 1970, olja på duk uppfäst på pannå, ca 16x38 cm