Ivar Franke
2018-09-07
568289
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
IVAR FRANKE (1913-1999): ´´Antibe Grimaldi´´, signerad I Franke, olja på duk, ca 39x47 cm