Bokskåp 1800-tal
2018-09-06
568246
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-tal, fanerat i valnöt, lös överdel med glasade dörrpar, bakomliggande hyllplan, höjd ca 236, 110x46 cm
Fanérskador, slitage