Klubbat för:
10 500 SEK
10 000 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Trosaån, signerad R. Ljunggren, olja på pannå, ca 27x35 cm
UTSTÄLLD: Eskilstuna Konstmuseum, 1973 samt Prins Eugens Waldemarsudde, 1974-1975
568196
2018-09-05