Gert Marcus, oljemålning
2018-09-24
568155
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GERT MARCUS (1914-2008): Skiss till korsmosaik, St Mikael kapell i Mora 1952, signerad G M, olja på duk, 47x102 cm
Proveniens: Fam. Marcus.