Collier armband 18 k guld
2018-09-11
568098
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
COLLIER, 2 st., doserade, Bismarck, ARMBAND, 18 k guld, x-länk, Stockholm och Köping 1950/1960-tal, längder 18 samt 43-45 cm, vikt ca 28,5 g
Bruksslitage, en springring defekt