Peter Dahl färglitografi
2018-09-05
568039
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl -80, PT, färglitografi, ca 55x41 cm