Roland Svensson God vind
2018-09-05
568038
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "God vind", signerade Roland S., numrerad 155/275, färglitografi, ca 22,5x33 cm, oramad