Taklampa med prismor 1900-tal
2018-09-07
568021
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, med prismor, 1900-talets mitt, stomme i mässing, elektrifierad, höjd ca 35, diameter 42 cm