Peder Duke färglitografi
2018-09-05
567967
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): figurkomposition, signerad och daterad 1988, 195/200, färglitografi, ca 44x52 cm