Stig Lindberg servisdelar Berså
2018-09-05
567959
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG LINDBERG, "Berså", 19 dlr, servisen formgiven 1960, bestående av: 5 koppar, 5 fat, 8 mattallrikar samt sockerskål
Slitage, repor