Esaias Thorén Konstsamling Karlzén
2018-09-23
567819
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Plangeometrisk komposition, signerad och daterad E. Thorén -81, blå kulspets, ca 22x15 cm,
Läs mer