Angelica Wiik litografi
2018-09-04
567803
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 170/290, ca 58,5x43 cm, oramad