Adrian van Arkel
2018-09-07
567783
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Rastande män, signerad Arkel, olja på duk, ca 46x55 cm