Carl Brandt oljemålning
2018-09-04
567757
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Landskapsmotiv, olja på duk, signerad C Brandt, ca 89x124 cm
Något bucklig duk på vissa ställe, mindre reva