Armand Rossander Konstsamling Karlzén
2018-09-23
567749
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARMAND ROSSANDER (1914-1976): Vit stol, signerad A Rossander, olja på duk, ca 65x39 cm,
Läs mer