Helge Frender Konstsamling Karlzén
2018-09-23
567720
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HELGE FRENDER (1906-1976): Stilleben, signerad Frender, olja på duk, ca 51x61 cm,
Läs mer