Madeleine Pyk litografi
2018-09-04
567621
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette" ur mappen bilder från Provence, signerad M Pyk och numrerad 3414/5000, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Ej examinerad ur ramen