Nysilverterrin
2018-09-04
567602
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHRISTOFLE, terrin, 1800-talets mitt, Frankrike, nysilver, höjd ca 21 cm, diameter ca 31 cm
Smärre slitage