Ljuskrona
2018-09-04
567545
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, stomme i mässing och glas, 1940-tal, barockstil, behängd med stora droppformade prismor, 7 ljuspunkter, höjd inkl. kedja ca 70 cm
Bruksslitage, smuts, nagg på prismor kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen