Vägglystrar rokokostil
2018-09-04
567534
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
APPLIQUER, 1 par, 1940-tal, 3-armade, rokokostil, stomme i mässing, behängda med olikslipade prismor, elektrifierade, höjd ca 41 cm
Slitage