Modell
2018-09-04
567526
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MODELL, i form av vagn med hästar, 1900-talets första hälft, delvis bemålat trä, totallängd 39 cm
Slitage, dammig