Litografier 1800-tal
2018-09-03
567476
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LITOGRAFIER, 5 st, 1800-tal, soldatmotiv, blindstämpel Christian Weiss, handkolorerade, rammått ca 45x32 cm
Smärre fläckar