Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
VÄGGUR, mahogny, England, 1880-tal, J & Y. Payne, London, diameter ca 33 cm, nyckel och pendel medföljer
Urtavlan med slitage/färgbortfall
567445
2018-09-03