Saltskedar och senapsskedar silver
2018-09-03
567442
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SALTSKEDAR, 1 par+2, SENAPSSKEDAR, 4 st, silver och sterlingsilver, delvis förgyllda, en saltsked stämplad Claes Ekman Kristinehamn 1773, längd 9,5-11,5 cm
Delvis monogram