Armband med blomsterdekor
2018-09-03
567431
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, med blomsterdekor, Gerdt Hartvig Sandqvist, Stockholm, 1936, längd ca 19 cm, totalvikt ca 8.4 g
Bruksslitage, några mindre repor