Matskedar silver
2018-09-02
567423
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 3+4 st, silver, 1800-talets andra hälft, olika modeller, längd 21-22 cm, vikt 510 g
Delvis med monogram, slitage