Carl Fredrik Seseman supkoppar silver
2018-09-02
567398
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SUPKOPPAR, 1 par, silver, randig fotring, invändig förgyllning, stämplade Carl Fredrik Seseman, Arboga 1797 resp. 1798, höjd ca 4,5 cm
Gravyrer, slitage och bucklor