Bokskåp 1900-talets första hälft
2018-09-03
567381
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOKSKÅP, mahogny, 1900-talets första hälft, vitrindel inredd med 4 hyllplan, skåpdel inredd med 2 hyllplan, höjd ca 255, 124x53,5 cm
Bruksslitage, kompletterad, krönen lös samt lagad