Bägare silver G H Markenius
2018-09-02
567377
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
G H MARKENIUS, bägare, 6 st, silver, utsvängd graverad mynning, invändigt förgyllda, stämplade G H Markenius Stockholm 1966, höjd ca 5,5 cm, vikt 238 g