Supkoppar 6 st silver G H Markenius
2018-09-01
567269
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
G H MARKENIUS, supkoppar, 6 st, silver, stämplade G Möllenborg 1965, invändigt förgyllda, höjd 7 cm, vikt 318 g