Supkoppar silver Simson Ryberg
2018-09-01
567241
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SUPKOPPAR, 1 par, silver, stämplade Simson Ryberg, Stockholm 1797, graverad dekor, låg fotring, hänkel med pärlstav, diameter 6 cm
Bucklor och slitage