Byrå
2018-09-03
567174
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, jugend, 4 lådor, vitmålad, beslag i mässing, höjd ca 80, 69x40 cm, nyckel finns
Senare bemålning, slitage