Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-09-02
567152
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Utsikt över kustlandskap, otydligt signerad, olja på duk, 89x149cm
Smärre färgbortfall, duklagning