Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
OTTAVIO MISSONI (Italien, född 1921): Komposition, signerad och daterad Missoni 83, textil på plexiglas, numrerad 8/25, 62x63 cm
567125
2018-09-01