Etsningar fartygsporträtt
2018-09-01
567099
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ETSNINGAR, 5 st, 1900-talets första hälft, fartygsporträtt, ca 15,5x30-22x50 cm
Smärre fläckar, gulnader