Vas Venini Murano
2018-09-19
567063
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VENINI, vas, glas, Italien, 1900-talets mitt, rökfärgat underfång, etikettmärkt "Venini Murano", höjd ca 11 cm
Mynningen med smärre repor