Bägare silver G H Markenius
2018-09-01
567038
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
G H MARKENIUS, bägare, 3 st, silver, slät yta, invändigt förgyllda, stämplade G H Markenius Stockholm 1963, höjd 10, diameter 7 cm, vikt 286 g
Mindre ytrepor