Bägare 1 par silver G H Markenius
2018-08-31
567023
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
G H MARKENIUS, bägare, 1 par, silver, hamrad dekor, invändigt förgyllda, stämplade G H Markenius Stockholm 1966, höjd 12, diameter 9 cm, vikt 288 g
Mindre ytrepor