Hans-Agne Jakobsson takarmatur
2018-08-31
566970
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON (1919-2009), takarmatur, 1970-tal, Markaryd, stomme i mässing, fransar i tyg, etikettmärkt, diameter ca 39 cm
Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen