Sängbord ett par
2018-09-04
566967
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, alm, höjd ca 56, 50x35 cm
Repor, märken