Rolf Mellström oljemålning
2018-08-31
566937
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): "Lögskärs södra udde", signerad och daterad Rolf Mellström 1945, olja på pannå, ca 48x70 cm
Smärre reva